top of page

Skolēnu sasniegumi 1. semestrī

Updated: Jan 5

Tradicionāli katra semestra beigās RKĢ vadība sveic skolēnus, kuriem ir augsti sasniegumi mācībās un ārpus klases. Mēs sveicam arī tos, kas nes ģimnāzijas vārdu pasaulē, darot to, kas sagādā prieku.




Par izcilām sekmēm Zelta diplomus saņēma:

  1. Laura Langenfelde 5.a klase

  2. Dāvids Irbm 5.a klase

  3. Roberts Sarbantovičs 6.a klase

  4. Pauls Langenfelds 6.a klase

  5. Anita Mūrniece 8.a klase

  6. Markuss Damulēvičs 12.a klase

  7. Jevgēnijs Meļņikovs 12.a klase


Par labām sekmēm Sudraba diplomus saņēma:

  1. Aleksandra Damuleviča 4.a klase

  2. Ieva Sarbantoviča 4.a klase

  3. Elizabete Bārdiņa 5.a klase

  4. Dāvids Prikulis 5.a klase

  5. Elgars Brenčs 5.a klase

  6. Regīna Mūrniece 11.a klase


Atzinības

Par labām un teicamām sekmēm:

  1. Gerda Mennika 6.a klase

  2. Greta Vasiļevska 6.a klase

  3. Elizabete Neiberga 6.a klase

  4. Pauls Grūzītis 9.a klase

  5. Toms Ratniks 9.a klase

  6. Felicita Mennika 9.a klase

  7. Jānis Romanovskis10.a klase

Īpaši daudz šajā mācību gadā skolēni piedalījās dažādās olimpiādēs, kas rezultējās ar augstiem sasniegumiem:

Pateicības/atzinības Par dalību olimpiādēs:


Angļu valodas olimpiādē Rīgas valstspilsētā:

Kristers Grobiņš (12.kl) - 1.vieta 🥇

Felicita Mennika (9.kl) - 2.vieta 🥈

Jevgēnijs Meļņikovs (12.kl) – 3.vieta 🥉

Pauls Langenfelds (6.kl) - atzinība

Īrisa Irbe (4.kl) - atzinība

Toms Ratniks (9.kl) - atzinība


Starptautiskajā angļu valodas olimpiādē “Best in English”

Atzinība - Markusam Damulevičam labāks rezultāts kā 96% jeb 23’232 citu dalībnieku.


Filozofijas olimpiādē Rīgas valstspilsētā:

Jevgēnijs Meļņikovs - atzinība.


Junior Achievement skolēnu mācību uzņēmumu konkursā “Cits Bazārs”:

SMU “Greet’n’Grow” dibinātājiem Markusam Damulevičam un Jevgēnijam Meļņikovam par uzvaru kategorijā “Ilgtspējīgs SMU produkts”. 


Novadu olimpiāde

Pateicība Regīnai Mūrniecei par labu rezultātu.


Pateicība

par pašaizliedzīgu, aktīvu muzicēšanu skolā un ārpusskolas koncertos:



  1. Katrīnai Lazdānei (4.kl.), 

  2. Rebekai Rubenei, 

  3. Annai Putānei, 

  4. Dārtai Bahmanei, 

  5. Markusam Freibergam, 

  6. Īrisai Irbei

  7. Katrīnai ŠVĀNEI(3.k.), 

  8. Emīlijai Bāliņai, 

  9. Terēzai Carrillo Gonzalez , 

  10. Hermīnei Bekičai, 

Esterei Rubenei


Ministrantiem:

  1. Dāvidam Prikulim (5.kl.), 

  2. Dominikam Biteniekam (10.kl.)

  3. Elgars Brenčs 5.a klase

  4. Elias Bankovskis 5.a klase

  5. Dāvids Irbe 5.a klase

  6. Ralfam Tomsonam (9.kl.);

  7. Tomam Kārlim Auziņš (9.kl.)


Mūsu skolēni gūst atzīstamus panākumus arī regbijā un šahā

Regbijs



U12 vecuma grupas komandai:

3. vieta Latvijas čempionātā regbijā,

2. vieta starptautiskajā turnīrā "Mītava Cup",

3. vieta Latvijas čempionātā pludmales regbijā,

3. vieta Baltijas Sadraudzības kausā. 


U10 vecuma grupas komandai:

3. vieta Baltijas Sadraudzības kausā.

Atsevišķi meiteņu komandai - 3. vieta Baltijas Sadraudzības kausā. 


Pateicības saņem:

1. Elias Bankovskis, 5.a

2. Samanta Safranoviča, 6.a 

3. Terēze Herbsta 5.a

4. Dāvids Irbe, 5.a

5. Laura Langenfelde, 5.a

6. Pauls Langenfelds, 6.a

7. Kristians Krūmiņš, 6.a

8. Edvards Rodzevičs, 5.a

10. Miķelis Jansons, 5.a

11. Gatis Škļajevs, 6.a

12. Emīls Padžus-Tīss, 6.a

13. Beatrise Herbsta, 3.a

14. Teodors Herbsts, 1.a

15. Jāzeps Linde, 2.c 

16. Rihards Rodzevičs 2.a

17. Viesturs Lācis, 2.a

18. Rafaels Verners, 3.a

19. Jonass Strautiņš, 1.a

20. Reinharts Verners (pirmsskola)



Šahs


  1. Paulam Veitneram – par izciliem panākumiem šaha turnīros

  2. Hannai Bankovskai – par labu startu starpskolu turnīrā

  3. Robertam Sarbantovičam – par labu startu starpskolu turnīrā



Gribam pateik milzīgu paldies mūsu skolotājiem par aktīvo darbu, skolēniem lieliskajiem sasniegumiem un mūsu vecākiem par atbalstu! Tiekamies skolā!

219 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page