Sākusies uzņemšana 1. klasē!

Updated: Jan 24

2024. gada janvārī sākam skolēnu uzņemšanai 1. klasē. Lai iestātos RKĢ, topošam skolēnam obligāti ir jāapmeklē adaptācijas nodarbības.

RKĢ ir viena no vecākajām privātskolām Latvijā ar trīsdesmit gadu ilgu pieredzi. Vecāki izvēlas RKĢ, jo šeit ir:

• mazas klases (līdz 20 skolēniem),

• individualizētā pieeja mācību procesam un nepieciešamais individuālais atbalsts arī bērniem ar īpašām vajadzībām,

• mūsdienīgu izglītības pieeju īstenošana un augsta izglītības kvalitāte,

• iespēja apgūt ģimenē svarīgas vērtības un rakstura audzināšana,

• vecākiem iespēja iesaistīties izglītības procesā, viņiem tiek sniegts atbalsts,

• skolā ir atbalstoša un draudzīga vide.

Rīgas Katoļu ģimnāzija ir Arenales skolu tīkla dalībniece, Eiropas kristīgo skolu apvienībā un cieši sadarbojas ar citām skolām Eiropā.

Kā otro svešvalodu ģimnāzijā skolēni agūst spāņu, itāļu un vācu valodas.

RKĢ ir veiksmīga pieredze latviski nerunājošu bērnu iekļaušanai skolas kolektīvā un mācībām latviešu valodā.

Skolai ir liels pagalms, un bērni katru dienu darbojas ārā. Pēc stundām ir pagarinātās dienas grupa.

Adaptācijas nodarbības notiek:

25. janvārī plkst. 15.00

8. februārī plkst. 15.00

22. februārī plkst. 15.00

7. martā plkst. 15.00

21. martā plkst. 15.00

4. aprīlī plkst. 15.00

18. aprīlī plkst. 15.00

9. maijā plkst. 15.00

23. maijā plkst. 15.00 (izvērtējums).

Nodarbību laiki var mainīties, tādēļ aicinām Jūs sekot līdzi informācijai. Maksa par nodarbību ciklu 80 eiro.

Lūdzam pieteikties nodarbībām, aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT.