top of page

Skolēnu sasniegumi martā

Marts ir bijis īpaši ražens mēnesis Rīgas Katoļu ģimnāzijā. Dažādi konkursi un olimpiādes ir nākušas ar atzinībām un balvām!


Regbijā U13 izlases puiši dodas uz Portugāli, kur pārstāvēs Latvijas @rugbyfederation .

Puiši saņēma izlases formas un ir noskaidrots izlases sastāvs. Prieks un lepnums, ka @rk_gimnazija komandu izlasē pārstāv 3 spēlētāji! Paldies @mapribuve par atbalstu un @raimonds.rudzats , kurš šo visu ir padarījis iespējamu!Lai sekmētu skolēnu izpratni par datorikas un programmēšanas lomu ikdienā un veicināt interesi par informācijas tehnoloģijām Rīgas Jauno tehniķu centrs  centrs sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko informācijas tehnoloģiju konkursu “Algoritmu meistars – pasakas”. Konkursa “Algoritmu meistars – pasakas” 1. kārtā piedalījās vairāk kā 60 dalībnieku.

Pēc rūpīgas iesūtīto darbu izvērtēšanas konkursa 2. kārtai, kas norisināsies 2024. gada 8. aprīlī, 1. – 3. klašu grupā tiek izvirzīts arī Albers Kulmanis.Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NEATA bērnu teātra projektā Helsinkos piedalījās arī mūsu 5. klases skolēns Miķelis Jansons 5.kl . Kopā radījām projektu "Zaļais teătris par dabas un planētas aizsardzību".


Elizabete Bārdiņa ir 2.vietā Rīgas Valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē, bet Dāvids Prikulis, Laura Langenfelde, Roberts Sarbantovičs un Elizabete Neiberga ir ieguvuši atzinības. Šis ir mūsu raženākais rezultāts vienā olimpiādē!


Rīgas Jauno tehniķu centra vides izziņas konkursā “Kukaiņu noslēpumi" RKĢ pārstāvēja trīs 2. klases skolēni. Alberts Kulmanis ar darbu "Čaklās kamenes" ieguva 2.vietu un simpātiju balvu LEB; Martai Līvai Ekšteinei ar darbu "Kurš čirkst zālē: sienāzis pret cikādi" simpātiju balva - Zoo; VIesturam Lācim par darbu "Lielās vaboles"- atzinība.

Ir noslēdzies Uzdevumi.lv konkurssā "Matemātiskais ķēriens" un noskaidroti uzvarētāji. Konkursā piedalījās 23 807 skolēni no 517 Latvijas skolām, kas savā starpā sacentās, risinot matemātikas uzdevumus. Konkurss notika 2 kārtās. 2. klasē sacentās 3485 visi Latvijas skolēni. No RKĢ 2. klases konkursā piedalījās 15 skolēni. Vislabāk veicās trim skolniecēm: Annai Naudžunai 22. vieta no 3485 un 100% pareizi izpildīti uzdevumi abās kārtās. Alisei Strazdai 31. vieta no 3485, Esterei Šņorei 95. no 3485.

7.un 8.klase Lūkass Grūzītis, Anita Mūrniece un Elizabete Šaicāne ir pirmajā ceturtdaļā.


Šaha notikumi marta mēnesī:

1. Roberts Sarbantovičs izpildīja 1.sporta klasi! Teicams rezultāts - 5,5 puntu 7 partijās

2. ⁠Pauls Veitners ieguva augsto 4.vietu ļoti spēcīgu šahistu kompānijā! 5,5 punkti 8 partijās

3. ⁠Hanna Bankovska komandas “Cukurtornis”sastāvā ieguva 3.vietu un ceļazīmi uz finālu!


Skatuves runas konkurss "Zvirbulis" notiek visos Latvijas novados un šogad mūsu skolu izcili pārstāvēja 2. klases skolēni Estere Šņore un Alberts Kulmanis ar Jāzepa Osmaņa dzejoļiem un A.Sakses un J.Jaunsudrabiņa prozas fragmentiem. Saņēmām uzicinājumu piedalīties Muzeja naktī Jasepa Osmaņa muzejā ar dzejas priekšnesumiem.


Pat divi RKĢ skolēnu uzņēmumi piedalījās "Ilumini" Junior Achievement Latvia" tirdzniecības centrā Domina Shopping, kur pircējiem piedāvāja elegantas galda lampas un īpašas tējas.Paldies visiem skolotājiem, kas palīdzēja mūsu skolēniem!67 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page