RKĢ notiks šaha turnīrs

Šā gada 27.maijā Rīgas Katoļu ģīmnāzijā notiks šaha turnīrs!

Piedalīties var pirmie 60 skolēni vai viņu brāļi un māsas(arī vecāki un vecvecāki), kuri pieteiksies šim turnīram! Prioritāte ir šaha pulciņa dalībniekiem!

Lai pieteiktos, jāuzraksta:

uzvārds

vārds

sporta klase

FIDE ID numurs(ja tāds ir)

Dzimšanas gads

Pieteikums jāsūta uz atis.betins@inbox.lv

Dalības maksa ir 3.00, to var samaksāt katru otrdienu no pl.12.30 -15.00, bet ne vēlāk par 11.maiju.

Sacensību sākums ir pl.15.00

Katrs dalībnieks izspēlēs 8 partijas, laika kontrole ir 8 min. + 4 sekundes par izdarītu gājienu.

Balvu fonds ir 160.00 eiro, tiek apbalvotas pirmās sešas vietas, labākais ģimnāzijas šahists un šahiste, kā arī turnīra labākā meitene.

Trīs labākie saņem kausu, medaļu un diplomu.

Pasākuma laikā dalībnieki un līdzjutēji tiek nodrošināti ar atspirdzinošiem dzērieniem un uzkodām!

Sacensību laika zālē drīks atrasties tikai turnīra dalībnieki un tiesneši, kā arī sacensību organizētāji un akreditētas personas, piem.: fotogrāfs, direktore, kāds īpašs viesis.

Turnīram varēs sekot chess-results.com

Gaidīšu dalībniekus, ja ir jautājumi, tel.nr. 29528163 - Atis Bētiņš

P.S. Piedalīties var arī skolotāji un skolas darbinieki.