top of page

RKĢ jubileja nosvinēta!

Tādu dienu Rīgas Katoļu ģimnāzija ilgi nebija piedzīvojusi – skolas dzimšanas diena un pirmā komūnija vienā dienā!


RKG jubileja


Diena sākās ar kopīgu Svēto Misi, kuru celebrēja v.e. arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, viņam palīdzēja ģimnāzijas jaunais kapelāns Ivars Juhņēvičs. Šī bija īpaša mise ne tikai tāpēc,ka ģimnāzijai bija jubileja – tā bija īpaša trešajai klasei, kas šajā dienā saņēma Pirmo komūniju.

Pēc mises visi pulcējāmies uz kopīgu rīta kafiju un svētku kliņģeri. Saviesīgas sarunas un jaunas iepazīšanās mijās ar forumu, kurā klausījāmies Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītājas Initas Juhņēvičas uzstāšanos par iekļaujošu izglītību un Rīgas Juridiskās augstskolas programmu direktores Ineses Druvietes lekciju par nākotnes attiecībām ar digitālo pasauli.

Mums bija liels prieks pieņemt arī apsveikumus no viesiem – Rīgas Domes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciālistes - ekspertes Ludmila Margeviča un Liepājas Katoļu pamatskolas pārstāvjiem, kā arī īpašo sveicienu no Spānijas Arrienales fonda dibinātāja Alfonso Aguilo.

Pēc nelielas atpūtas ar lielu prieku sagaidījām bijušos absolventus. Nav vārdam vietas – musu putnēni ir izauguši un devušies lielajā dzīvē ar labu bagāžu. Kopā skatījāmies tagadējo audzēkņu priekšnesumus un atcerējāmies skolas gadus. Un protams - kā gan bez dejām un dzejām :)

Paldies visiem, visiem, kas šajā dienā bija kopā ar mums!

Jubileja ir nosvinēta un Rīgas Katoļu ģimnāzija turpina darbu. Novēlam tai ilgu un laimīgu turpmāko!

349 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page