Panākumi šahā!

Ar lielu prieku un laimes sajūtu sirdī vēlamies pastāstīt, par mūsu skolas skolēnu panākumiem šahā!

Oktobra mēnesī vairāki skolēni piedalījās dažādos turnīros, kā svarīgākos varam minēt "Rumbas kausu" un klasifikācijas turnīru otrām sporta klasēm.

Rumbas kauss notiek Kuldīgā, tās ir komandu sacensības, šogad piedalījās 21 komanda, no mūsu skolas spēlēja Hanna Bankovska, Henrijs Miezītis, Roberts Sarbantovičs un Pauls Veitners.

Pārstāvot komandu "Jautrais karalis", augsto 5.vietu ieguva Pauls ar Robertu. Apsveicam!

Bet neticami labs starts izdevās Klasifikācijas turnīrā-Rīgas Šaha skolā, kur iegūstot 3.vietu ar 5,5 punktiem septiņāss partijās,

Pauls izpildīja 1.sporta klasi, bet Roberts, ar tādu pat rezultātu ieguva pirmo zvaigznīti (lai izpildītu sporta klasi, tas jāizdara 2 reizes)!

Kā stāsta abu zēnu treneris, Atis Bētiņš,panākuma atslēga ir centībā un liela darba rezultātā, zēni trenējas 5 reizes nedēļā. Abi puiši ir TOP10 Latvijā savā vecuma grupā

Paldies vecākiem, paldies trenerim, skolai ir pamats priecāties un lepoties ar panākumiem.

Decembrī notiks Latvijas jauniešu čempionāts blicā un rapidā, skolu pārstāvēs 5 vai pat 6 skolēni! Vēlēsim veiksmīgus startus arī turpmāk.