top of page

Muzeju nedēļa 1. klaseiProjektu nedēļā, kamēr lielās klases strādāja pie sviem projektiem, 1. klase devās iepazīt Rīgas muzejus. Tā bija varena nedēļa – bijām ciemos pie kaimiņiem un gājām uz Vecrīgu, bet par to visu sīkāk stāsta audzinātāja Vineta:


Otrdien, 23. maijā. 1. klase ciemojās O. Vācieša muzejā izspēlēja interaktīvu un izzinošu spēli “DZEJdaba” ar dzejnieka Ojāra Vācieša dzejas tēliem, sperot pirmos soļus dzejas un dabas pasaulē.

Trešdien, 24. maijā Torņkalna bibliotēkas apmeklējums. Katrs izveidoja savu grāmatzīmi. Noslēgumā saņēmām dāvanā grāmatu "Vāverēns Sams" un krāsojamās lapas par bibliotēku.

Čaklākā klases lasītāja paņēma līdzi arī 5 grāmatas lasīšanai uz mājām.

Pēc bibliotēkas gājām uz Arkādijas parku ar lielu interesi pētīt ūdensputnus. Un tad jau arī pelnītā atpūta bērnu rotaļu laukumā.

Ceturtdien, 26.maijā skicēšanas nodarbība Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA. Protams, neiztikt arī bez priekiem netālu turpat bērnu laukumiņā.

Piektdien, 26. maijā, kamēr seši 1. klases skolēni cīnījās skolas šaha turnīrā, pārējā klase devās ekskursijā pie mūsu kolēģes Ineses viņas darbavietā Dzelzceļa muzejā. Satraucošākais bija iekāpt cietumnieku vagonā.


O. Vācieša muzeja, Rīgas Biržas un Dzezceļa muzeja apmeklējums notika projekta "Latvijas Skolas soma" ietvaros.
65 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page