top of page

Latvijas dzimšanas dienas svinībasŠogad Latvijas dzimšanas dienas svinības Rīgas Katoļu ģimnāzija notika visu nedēļu.Patriotu nedēļā notika pasākumi gan klasēs, gan ārpus tām. Vidusskolā tika stāstīts par to, kā radās Latvija, pamatskolā minēja krustvārdu par Latvijas svētkiem un svinām dienām. Starpbrīžos katrs varēja rakstīt par to, kas ir viņa Latvija.
Skolā viesojās īpašais viesis Latvijas Nacionālo bruņoto spēku dižkareivis un RKĢ absolvents Gustavs Neibergs.


17. novembrī RKĢ skolēni pulcējās, lai svinētu Latvijas 105. dzimšanas dienu.

Sākumskolas klases pulcējās uz dzejas kompozīciju "Mēs augam lieli Latvijai", ko bija sagatavojusi 2.klase. Pirmo reizi dejoja latviešu pāru deju svītu. Piedalījās 1-4. klase, bērnudārzs un vecāki.Pamatskolas un vidusskolas klases šogad kopīgi rekonstruēja 1918. gada 18. novembra Latvijas Republikas proklamēšanas svinīgo sēdi.Klausījāmies valstsvīru uzrunas un kopā trīs reizes dziedājām Latvijas himnu.

96 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page