top of page

Izsludinām pieteikšanos 10. klasē!

Updated: Jul 15, 2023

Ir sākusies uzņemšana vidusskolas 10. klasē. Lai iestāsos ģimnāzijā, notiks pārrunas ar nākamajiem Rīgas Katoļu ģimnāzijas audzēkņiem. RKĢ vidusskolas klasēs tiek īstenotas humanitārā un eksaktā programma.Humanitārajā grozā tiek īstenota profesionālās ievirzes programma "Kultūra un komunikācija" - filmēšana, fotografēšana, žurnālistika, savukārt eksaktajā grozā ir matemātiskā analīze un programmēšana. Vidusskolā visi apgūst publisko runu.

Ārpus stundām ir iespēja darboties ģimnāzijas skolēnu padomē, veidot radio raidījumu, piedalīties jauniešu filmas veidošanā, kā arī citās aktivitātēs.

Vairāk par mācībām varat lasīt šeit, savukārt par ārpusklases aktivitātēm šeit .

Lai iestātos skolā, rakstiet uz e-pastu info@rkgimnazija.lv Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai vienotos par pārrunu laikiem un nepieciešamajiem dokumentiem.
119 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page