Filmas "Lohdauns" pirmizrāde

RKĢ notika projekta Pumpurs pirmizrāde filmai "Lohdauns", kas balstīta uz patiesiem notikumiem.

Filma ar vieglu ironiju un pamatīgu humora devu stāsta par jauniešu (un skolotāju) dzīvi attālināto mācību laikā.

Radošā komanda gan klātienē, gan attālināti izstrādāja filmas ideju, rakstīja scenāriju, plānoja filmēšanu. Pavasara brīvlaikā, kad citi atpūtās RKĢ Pumpura komanda strādāj filmēšanas laukumā.

Mēs sakām paldies visiem projekta dalībniekiem par pašaizliedzīgo darbu, projekta atbalstītājiem, skolotājiem un vecākiem, kas pacieta "atkal tas Pumpurs", draugiem, radiem, suņiem, kaķiem un visiem citiem, kas palīdzēja tapt šim projektam.

Filmas radošā komanda:

Markuss Damulevičs – režisors

Kristers Grobiņš – galvenais operators

Rojs Bidzāns – producents

Sintija Krastiņa – skaņas operatore

Elīze Vīgante – skaņas operatore

Regīna Mūrniece – rekvizitore/māksliniece

Anita Mūrniece – rekvizitore/māksliniece

Dārta Pole – klapīte

Regīna Mūrniece – klapīte

Anita Mūrniece – klapīte

Kristers Grobiņš – montāžas speciālists

Markuss Damulevičs – scenārists

Visa komanda – scenārija ideju ģeneratori.

Lomās visi projekta dalībnieki un piesaistītie skolotāji: Antra Ņjuša, Ieva Balmaka, priesteris Pēteris Skudra un Indra Vaļeniece.

Ja vēlaties filmu redzēt savā skolā (un tā IR smieklīga filma), tad dodiet mums ziņu, brauksim un rādīsim, un uzklausīsim jūsu pieredzi attalināto mācību laikā :)

Filma veidota projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" http://www.pumpurs.lv/ jaunatnes iniciatīvu ietvaros.