top of page

Aicinām uz RKĢ salidojumu!

Absolventi, skolotāji, darbinieki un draugi!

1. oktobrī Rīgas Katoļu ģimnāzija svinēs 30 gadu jubileju, tāpēc aicinām jūs uz ģimnāzijas salidojumu, kas notiks Draudzes mājā 1. oktobrī plkst. 18.00Maksa par pasākumu ir 15 eiro, ja tiek samaksāta līdzi 15. septembrim, pēc šī datuma maksa ir 25 eiro. Jūs apstiprināt savu dalību pasākumā, ieskaitot šo naudu ģimnāzijas norēķinu kontā unmaksājuma uzdevumā norādot: Vārds Uzvārds Salidojums. Šis maksājums apstiprinās Jūsu dalību salidojumā.

Skolotājiem un darbiniekiem lūdzam pieteikties, iemaksājot norādītajā kontā 0,01 eiro.

Aicinām dalīties ar šo ziņu, lai draugi var satikties!

Rekvizīti maksājumam:

RĪGAS ROMAS KATOĻU ĢIMNĀZIJA NODIBINĀJUMS

Reģ.Nr. 40008226029

AS Swedbank

Konta Nr. LV55HABA0551038692133


Ja ir jautājumi, lūdzu rakstīt: e-pasts info@rkgimnazija.lv


395 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page