Ārpus klases

Skolā ārpus stundām noris intensīva sabiedriskā dzīve - darbojas vairāki pulciņi, regulāri skolā notiek pasākumi, kā arī pašu skolēnu veidotas aktivitātes.

Tradīcijas

Skolas tradīcijas veidojas, savijoties ikdienas un valsts svētkiem ar Liturģisko kalendāru.

Mācību gads sākas ar Zinību dienu, kam seko Mazās Sv. Terēzītes un Ģimnāzijas dzimšanas dienas svinības ar lielo svētku kliņģeri, Mārtiņdienas tirgus ar "peļņas" ziedojumu Mārtiņa fondam, Burtiņu svētki, Adventes vainaga veidošana un iesvētīšana un, protams - Lielais Ziemassvētku koncerts, kurā aicināti visi mīļie.

Otrā semestrī atzīmējam Sveču dienu, pirms Lieldienām skolā ir Klusuma diena un Krusta ceļš, bet maijā obligāts pasākums ir Māmiņdienas koncerts, uz kuru aicinām mammas un visas ģimenes.

Vecāki arī katru gadu tiek divas reizes aicināti uz skolas talkām un vakara Vigīlijām, savukārt jaunieši saviem skolotājiem katru gadu organizē Skolotāju dienu un kopā ar skolotājiem dodas uz Aglonu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem.

1 septembris RKG ar ziediem.jpg
IMG_1021 (1).jpg

Interešu izglītība

Ģimnāzijā darbojas pulciņi visām vecuma grupām un dažādām interesēm.

Pašiem mazākajiem ir iespēja apmeklēt šaha un mālošanas pulciņus, teātri un bungu pulciņu, kā arī nodarboties ar īstu džentlmeņu (un lēdiju) sportu - regbiju.

Vidējam posmam un vecākajām klasēm ir iespēja darboties konstruēšanas pulciņā, teātrī un spāņu valodas pulciņā.

Skolai ir savs jauniešu raidījums Radio Marija Latvija "Viss pa četri", kas katru pirmdienu skan ēterā un ir pieejams platformā Spotify.

Ar aktuālo pulciņu sarakstu varat iepazīties šeit.

Skolēnu iniciatīvas

Ģimnāzija atbalsta jauniešu iniciatīvas, radot iespēju jau skolas laikā veidot savu pieredzi.

Ar skolēnu iniciatīvu ir notikuši vairāki labdarības koncerti,

Esam piedalījušies sarunu festivālā "Lampa".

Pandēmijas laikā jaunieši izveidoja "Izaugsmes darbnīcu", kas šobrīd jau ir izgājusi ārpus skolas sienām un turpina savu – patstāvīgu dzīvi.

Ar panākumies skolēni piedalās dažādos konkursos un ārpusskolas pasākumos.

Šeit ir vieta katrai idejai, atliek tikai gribēt!

E28BB78E-1B85-4B89-A0DA-7AB7E1A9C310.jpg