top of page

Vasaras nometne "Dabas ekspedīcija"

Updated: Jun 1, 2022

No 13. līdz 17. jūnijam Rīgas Katoļu ģimnāzijā notiks dienas nometne "Dabas ekspedīcija". Nometne paredzēta bērniem no 7 līdz 11 gadiem. Nedēļas laikā izzināsim dabas daudzveidību un ieraudzīsim cilvēka t.sk. savu lomu un darbības rezultātus tajā. Veidosim ieradumu darboties ilgtspējīgi un apkārtējai videi draudzīgi, lemt godprātīgi un uzņemties atbildību par saviem lēmumiem rūpēties par savu veselību un drošību.


Kādēļ piedalīties:

1. Tas būs jēgpilni pavadīts vasaras brīvlaiks;

2. Iespēja apgūt jaunas prasmes un zināšanas;

3. Iespēja attīstīt sadarbības prasmes un iegūt jaunus draugus;

4. Radošās darbnīcas veicinās pašpārliecinātību, neatkarību, pacietību.


Nometnes laikā mācīsimies zīmēt kartes, orientēties, dosimies uz Botānisko dārzu, kur būs ļoti sarežģīta meklēšanas spēle. Apmeklēsim Dabas muzeju, pētīsim troksni sev apkārt.

Iesim garā "ekspotīcijā" pa Kalngales pludmali un mērīsim dižkoku (starp citu, vai zinājāt, ka viens dižkoks aug skolas pagalmā?).

O. Vācieša muzejā meklēsim dzejā dabu un dabā dzeju. Iesim pētīt dzelsceļu, apgleznosim maisiņus, sapratīsim, kas par zvēru ir Morzes ābece, un vēl un vēl...

Nodrošināsim, ka bērni ir paēduši, pieskatīti un ļoti nodarbināti.

Ja vēlaties sīkāku informāciju par nometni, lūgums rakstīt nometnes vadītājai Inesei Rezgoriņai.Nometnes cena EUR 80.

Cenā iekļautas muzeju apmeklējumi, radošās aktivitātes, materiāli aktivitāšu īstenošanai, vilciena biļete uz Kalngali un ēdināšana – pusdienas un launags. Nav iekļauti pārvietošanās Rīgas sabiedriskajā transportā.

259 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page