top of page

Skolēnu padomes aktivitātes

5.aprīlī, trīs no Rīgas Katoļu ģimnāzijas Skolēnu Padomes locekļiem devās pārstāvēt skolu iniciatīvā “Kontakts”.Triju dienu pasākumā, kura laikā jaunieši mācījās visu par projektu rakstīšanu, reālistisku plānošanu un jauniešu labbūtību. Markuss, Kristers, Regīna un skolotāja Antra dienas pavadīja Minhauzena Undas kompleksa ēkā, taču naktis pārlaida kompleksa viesnīcā. Papildus cītīgai strādāšanai un pētīšanai jaunieši iepazina citu skolu pašpārvaldes, deva savus padomus un kritiku viens otram, vakaros spēlēja spēlēs, kā arī vairākas reizes devās pastaigā gar jūru. Kopumā gan RKĢ jaunieši, gan citu pašpārvalžu skolēni ir ļoti apmierināti ar šo pasākumu - projekts top un drīzumā tiks iesniegts. Vēlam veiksmi!


Sagatavoja Markuss Damulevičs, 10. klase
49 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


bottom of page