top of page

Esiet sveicināti jaunajā mācību gadā!Spītējot lietum, esam atpakaļ skolā un sākam jauno mācību gadu. Šis ir jubilejas gads – Rīgas Katoļu ģimnāzijai jau trīsdesmit gadu!


Šogad ģimnāzijai ir pievienojušies trīs jauni skolotāji: Harijs Tumans pasniegs vēsturi vidusskolā, komponists Ēriks Eglītis mācīs mūziku, savukārt pirmo gadu savā pedagoģiskajā karjerā uzsāk Laura Vizule, kas pasniegs angļu valodu.Savukārt vislielākās izmaiņas skar skolas garīgo dzīvi. Šodien iepazināmies ar skolas jauno kapelānu Ivaru Juhņēviču.

I. Juhņevičs SJ ir dzimis 1985. gadā Daugavpilī. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. Strādājis Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā un Latvijas Starpdiecēžu augstākajā garīgajā seminārā. 2012. gadā viņš iestājās Jēzus Sadraudzībā (Jezuītu ordenī).


Lai mums visiem zināšanām bagāts jaunais mācību gads!
493 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page