top of page

Eiropas Kristīgo skolu konference

No 2022. gada 4. līdz 6. oktobrim Rīgas Katoļu ģimnāzijā norisinājās Eiropas Kristīgo skolu asociācijas konference.

Eiropas Krstīgo skolu konference dallībnieki LNB

Konferences laikā tika izstrādāti jauni statūti, kā arī nodibināta Latvijas Kristīgo skolu asociācija, kas ļaus veidot ciešāku sadarbību ne tikai starp kristīgajām skolām Latvijā un Eiropā, bet arī veicinās dialogu ar valsts institūcijām.

Tomēr galvenā konferences tēma bija cerība, kas šobrīd ir tik svarīga visai pasaulei, un jo īpaši Eiropai.

Konferences viesi no 13 Eiropas valstīm trīs dienas iepazinās arī ar RKĢ mācību procesu, apmeklēja Radio Marija Latvija studiju, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Rīgas jūgendstila centru, tikās ar v.e. arhibīskapu Zbigņevu Stankeviču, bet vislielāko prieku un gandarījumu sagādāja koklētāju ansamblis “Kārta” un Rīgas Katoļu ģimnāzijas jauniešu uzvedums.

Nākamgad konference ir paredzēta Polijā, savukārt Latvijas Kristīgo skolu asociācija ir apņēmusies strādāt pie kristigās mācības ieviešanas skolās.


34 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page