top of page

Šahisti priecē!Ar prieku un lepnumu par saviem audzēkņiem, vēlos pastāstīt, ka 25., 26. martā notika jau 50. "Cerību kauss"! Tās ir komandu sacensības bērniem, tajās piedalās jaunie šahisti no visas Latvijas.

Pirmais uzdevums – tikt finālā, tika izpildīts februārī, tad 44 komandu konkurencē bijām piektie!

Finālā startēja 20 komandas no Latvijas un 2 komandas no Igaunijas – komandas "Jautrais karalis", kuru pārstāv arī Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni - Pauls Veitners, Roberts Sarbantovičs un Hanna Bankovska, uzdevums bija iekļūt starp desmit labākām komandām, tas nodrošinātu piedalīšanos finālā arī 2024. gadā.

Uzdevumu izdevās izpildīt, spraigās cīņās tika izcīnīta 7.vieta!

Gan Pauls, gan Roberts parādīja, ka ir komandas līderi (spēlēja pie pirmā un otrā galdiņa) gan šaha, gan komandas saliedēšanas ziņā!

Apsveicu skolēnu un saku lielu paldies skolēnu vecākiem par atbalstu un līdzjušanu!


Šaha treneris, Atis Bētiņš117 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page